KURACJA ZAPALENIA GRUCZOŁU KROKOWEGO PO 40 ROKU ŻYCIA JEST ŁATWA, PROSTA I CO NAJWAŻNIEJSZE TANIA!

04.01.2024 .Przeczytasz w 3 minuty
img

Dr Paweł Rajewski — pediatra, kandydat nauk medycznych, pisarz i prezenter telewizyjny. Gospodarz programu telewizyjnego „School of Doctor Dr Paweł Rajewski”.

Pamiętaj: Zapalenie gruczołu krokowego jest zawsze uleczalne, nawet w podeszłym wieku

Półtora miesiąca temu uruchomiono państwowy program „Męskie Zdrowie” mający na celu zwalczanie zapalenia gruczołu krokowego. W trakcie tego programu każdy mieszkaniec Polski będzie mógł być otrzymać zniżkę.

Poprosiliśmy doktora nauk medycznych, profesora Dr Paweł Rajewskiego, aby opowiedział nam więcej o programie „Męskie Zdrowie”.

Temat, który mamy dzisiaj, jest dość męski - zapalenie gruczołu krokowego. Niemniej jednak chcę, aby wszystkie kobiety wysłuchały tego programu. W końcu mężczyźni często nie chodzą do lekarza z własnej woli. A kobiety mogą ich oświecić i skierować na właściwą ścieżkę.

Więc zapalenie gruczołu krokowego. Jak uchronić się przed tą chorobą? Czy to w ogóle możliwe? Jak leczyć zapalenie gruczołu krokowego?

Korespondent: „Dzień dobry, Paweł Rajewski. Powiedz mi, czy prawdziwe jest stwierdzenie, że zapalenie gruczołu krokowego jest „nieodłącznym” towarzyszem dojrzałego wieku mężczyzny?”

Dr Paweł Rajewski: "Dzień dobry! Oczywiście to nieprawda. Największym, problemem dojrzałych mężczyzn to nadmierne zaufanie do lekarzy, którzy leczą cię od 10 lat, ale nieskutecznie. W rzeczywistości zapalenie gruczołu krokowego jest niesamowicie proste do wyleczalne w każdym wieku. I to nie cud, ale zwykła nauka.

Co więcej, jeśli znasz sposób i zastosujesz odrobinę dyscypliny, jest szansa powrót do zdrowia nawet w domowych warunkach i to niezwykle szybko."

Korespondent: „A co to za sposób?”

Dr Paweł Rajewski: „Zapalenie gruczołu krokowego jest rzeczywiście niezwykle podstępną chorobą, która bez odpowiedniej kuracji może prowadzić do impotencji, raka prostaty, gruczolaka prostaty i wielu innych.

A sekret tkwi w zrozumieniu, dlaczego cierpisz. Już w 2003 roku naukowcy z Danii udowodnili, że główną przyczyną zapalenia gruczołu krokowego jest pogorszenie krążenia krwi w narządach miednicy. Faktem jest, że w tym obszarze znajduje się bardzo duży splot cienkich naczyń włosowatych, które odżywiają gruczoł krokowy. Z powodu różnych negatywnych czynników, a także z powodu wieku, naczynia włosowate zatykają się i przestają przepuszczać krew.

W rezultacie gruczoł krokowy (wytwarzający 18 niezbędnych dla mężczyzny hormonów) zaczyna otrzymywać mniej niezbędnych ilości składników odżywczych i tlenu. Prowadzi to do pojawienia się w nim stagnacji. Gruczoł ulega zapaleniu. Co jest skutkiem ogromnego bólu i zalążkiem wielu chorób.

Pytasz jaki to sposób? Jest to bardzo proste. Musimy przywrócić dopływ krwi!”

W ten sposób wszystko staje się jasne, co należy zrobić, aby pokonać zapalenie gruczołu krokowego. Konieczne jest wyeliminowanie, ale nie bakterii niebezpiecznymi dla zdrowia antybiotykami, jak robi to większość lekarzy, ale samego zatoru. Innymi słowy, konieczna jest normalizacja dopływu krwi do gruczołu krokowego.

Przywracając ukrwienie gruczołu krokowego, leczymy zapalenie gruczołu krokowego. To wszystko!

Korespondent: „Jakie są pierwsze oznaki pogorszenia stanu prostaty po 40 roku życia?”

Dr Paweł Rajewski: „Stwierdzenie obecności zapalenia gruczołu krokowego jest dość proste i bez wykształcenia medycznego, większość jego pierwszych objawów jest dość specyficzna:”

ZABURZENIA DRÓG MOCZOWYCH

  • częste oddawanie moczu, pieczenie w cewce moczowej
  • uczucie „nie do końca opróżnionego pęcherza”
  • trudności z oddawaniem moczu (słaby strumień)

DYSFUNKCJA SEKSUALNA

  • zmniejszony popęd płciowy
  • pogorszenie czasu trwania i jakości erekcji

ZABURZENIA WYTRYSKU

  • przedwczesny wytrysk lub problemy z jego osiągnięciem
  • zwiększone zmęczenie i drażliwość organizmu

Korespondent: „Jak przywrócić ukrwienie w tym wieku?”

Dr Paweł Rajewski: "Do niedawna leczyłem ludzi, jak wszyscy lekarze w Polsce. Lekarze nadal przepisują upokarzający masaż prostaty odbytnicy mężczyznom. Różne zabiegi fizjoterapeutyczne: galwanizacja, esuplementtroforeza, ultradźwięki, magnetoterapia, niebezpieczne antybiotyki: Lomefloksacyna, Ceftriakson, Doksycyklina, Roksytromycyna , Amoksiklav i inne.

Najgorsze jest to, że nawet przy użyciu tych bolesnych, drogich i niebezpiecznych metod leczenia zapalenie gruczołu krokowego nadal nie ustępuje, a jedynie powoli się rozwija. Antybiotyki pomagają zabić chorobotwórcze bakterie, ale tylko na chwilę. Po 1-2 miesiącach ponownie się pojawiają, ze zwiększoną siłą. Powraca zapalenie gruczołu krokowego. W rzeczywistości on po prostu nie znika. W rezultacie od pierwszego etapu zapalenie gruczołu krokowego przechodzi do drugiego, trzeciego, czwartego ....

Wierzyłem, że musi być nowocześniejszy i łatwiejszy sposób – i znalazłem.”

Korespondent: „Interesujące! Opowiesz o tym naszym czytelnikom?”

Dr Paweł Rajewski: "Mówię o specjalnym preparacie "Prostonel ". To środek, który pozwala zapomnieć o bólu w najkrótszym możliwym czasie, dosłownie 3 - 4 dni. Nawet bardzo trudne przypadki można wyleczyć w ciągu miesiąca.

Na jego rozwój wydano 1,3 miliona dolarów. A tak przy okazji, za prawo do sprzedaży tego suplementu w Polsce zapłaciliśmy prawie 14,5 miliona złotych”.

Korespondent: „A jak działa ten cudowny specyfik?”

Dr Paweł Rajewski: "To żaden cud, jedynie nauka. Skład suplementu obejmuje wyłącznie ekstrakty roślin leczniczych, a nie chemiczne środki. Skład jest starannie wyważony, dzięki czemu ma złożony wpływ na chorobę, co zwiększa skuteczność kuracji."

Łącznie w skład suplementu wchodzi około 30 składników. Nie wymienię wszystkich, jedynie kilka z nich.

Ekstrakt z pokrzywy Wpływa na libido wpływa pobudzająco, regulując poziom testosteronu we krwi.
Jeżówka purpurowa mielona Roślina o przeciwzapalnym działaniu. Zawarte w niej substancje aktywne hamują wydzielanie histaminy, prostaglandyn i leukotrienów, czyli substancji odpowiedzialnych za stany zapalne w organizmie.
L-arginina Naturalnie zwiększa dopływ krwi do stymulowanych erotycznie narządów.
Ekstrakt z żeń-szenia 4:1 Żeń-szeń zwiększa syntezę tlenku azotu, który jest niezbędny w procesie erekcji - wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w ciałach jamistych prącia, powodując zwiększony napływ krwi do penisa.
Cynk Pomaga zachować płodność, potencję i sprawność seksualną na zadowalającym poziomie
Witamina E Wpływa korzystnie na układ rozrodczy i przywrócenie funkcji seksualnych.

Korespondent: „Brzmi imponująco. Wyjaśnij nam tylko, co to oznacza dla zwykłych ludzi z chorobami?”

Dr Paweł Rajewski: "Oznacza to, że średniowieczne metody należy już zapomnieć. Możesz poprawić swój stan w domu w ciągu miesiąca lub dwóch. Jak pokazała praktyka, w tym w naszym centrum, jeśli zastosujesz kuracje Prostonel , zapalenie gruczołu krokowego znika całkowicie (przekrwienie jest wyeliminowane, krążenie krwi w prostacie normalizuje się). "

Korespondent: „Mówiłeś wcześniej, że możesz dostać Prostonel ze zniżką? Każdy może ją dostać?”

Dr Paweł Rajewski: "Tak, absolutnie każdy. Uruchomiliśmy program państwowy i ustanowiliśmy bezpośrednią dystrybucję Prostonel . Bez zbędnych pośredników w postaci aptek komercyjnych. Omówiliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na najbardziej skuteczną. Osoba, która chce zakupić Prostonel i weźmie udział w internetowej loterii, po czym skontaktuje się z wami konsultant. Na polecenie Ministerstwa Zdrowia loteria będzie trwała do dnia 09.01.2024. Teraz prawie każdy ma Internet. Nawet jeśli dana osoba nie ma komputera, to coraz więcej ludzi ma telefon z dostępem do Internetu i każdy może wziąć udział w loterii. Wszyscy dostaną równe szansę na wygranie zniżki na "Prostonel ". To nasza wspólna akcja z Ministerstwem Zdrowia, aby zwrócić uwagę ludzi na suplement. Mamy nadzieję, że efekt „poczty pantoflowej” zadziała i każda wyleczona osoba poleci suplement swoim znajomym”.

Korespondent: „A ile będzie wtedy kosztował ten suplement?”

Dr Paweł Rajewski: „Koszt wytworzenia suplementu wynosi kilkaset złotych za opakowanie. Udało się nam się uzgodnić z kierownictwem Ministerstwa Zdrowia, że ​​zrekompensują oni ponad połowę kosztów klientowi końcowego. Na szczęście osoby na szczycie rozumieją, jak ważne jest, aby taki suplement był ogólnodostępny w całym kraju, a nie tylko dla poszczególnych osób. W zamian zobowiązaliśmy się nie sprzedawać formuły suplementu za granicę i nie eksportować samego środka, sprzedając go tylko w Polsce. Możesz wygrać dużą zniżkę!

Korespondent: „Dr Paweł Rajewski, dziękuję za wywiad! Może chcesz coś powiedzieć naszym czytelnikom, zanim się pożegnamy?”

Dr Paweł Rajewski: "Tak, oczywiście. Chcę zwrócić uwagę czytelników, że choroby prostaty dotykają coraz młodsze osoby. Nawet łagodne okresowe bóle są powodem do zwrócenia uwagi na problem.

I pamiętaj: choroby wynikające z zapalenia gruczołu krokowego nie tylko powodują dyskomfort. Skracają życie o 10-15 lat."

KAŻDY, KTO WEŹMIE UDZIAŁ W LOSOWANIU DO 09.01.2024 R., może otrzymać "Prostonel" z ogromną zniżką!

Prostonel

UWAGA! UWAŻAJ NA PODRÓBKI!

Otwórz przecenione pudełko!

box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box
box
box
Prostonel
box

194 Komentarze
img
Krystyna
Muszę zamówić mojemu mężowi. Nie wiemy, jak leczyć to zapalenie gruczołu krokowego. Wydaje się, że mija, a potem znowu mąż trochę się przeziębia i mamy nawrót. Nie uprawialiśmy seksu od ponad roku.
img
Tamara
Po prostu świetny środek na leczenie zapalenia gruczołu krokowego. Bardzo pomógł mojemu mężowi. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z prostatą. Wielkie dzięki!!!
img
Dariusz
Od 38 roku życia mam przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Mam 71 lat i przez ten czas leczyłem go pięć razy, kiedy było ciężko wytrzymać z bólu. Ostatnim razem lekarze ledwo mnie uratowali.
img
Maria
Zamówiłam mężowi, ma 68 lat. Na zapalenie gruczołu krokowego cierpi od 2 lat. Istnieje ryzyko gruczolaka prostaty. W zeszłym miesiącu poszedł na elektroniczny masaż prostaty odbytnicy - nie życzyłabym tego swojemu najgorszemu wrogowi.
img
Alexander
Otrzymałem zniżki! Robi wrażenie! Wysłalem zgłoszenie. Wstydzę się trochę iść do lekarza. Teraz nie muszę, sprawdzę suplement w domu!
img
Sergiusz
Właśnie odebrałem suplement od kuriera. Nie wierzyłem, że można dostać rabatu. Myślałem, że gdzieś jest haczyk, ale w końcu mam środek na mój ból!. W telewizji mówią tylko o tym, że oszukują ludzi i nikt nic z tym nie robi. Ale przynajmniej jest ktoś, kto robi coś dla ludzi. Wielkie dzięki!
ZdobĄDŹ Prostonel taniej!
  1. To pudełko upominkowe jest puste!
  2. Masz jeszcze 1 próbę. Powodzenia!
OK
Prostonel
X
Prostonel

Gratulacje!

Wygrywasz 50% zniżki!